Zaufany producent.

Eotech Fontanny jest ważnym dostawcą systemów fontannowych w całej zachodniej Polsce. Wdrażamy nowoczesne technologie, a liczne fontanny które zostały zaprojektowane przez specjalistów naszej firmy we współpracy z wykonawcami, ozdabiają panoramy miast zachodniej Polski. Każdy z projektów był wykonywany indywidualnie, pod szczegółowe potrzeby zamawiającego.
Oferujemy:
- dalekoidącą pomoc projektową dla projektantów, architektów, wykonawców,
- najszerszą ofertę komponentów i układów obejmującą większość produktów dostępnych na rynku fontannowym, 
- dwie dekady praktyki w projektowaniu systemów fontannowych,
- sieć punktów obsługi klienta w zachodniej Polsce,
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na oferowane wyroby, autoryzowany przez producentów komponentów i systemów pompowych,

Informacje dla projektantów

Jak z nami współpracować?

Możliwości współpracy projektowej obejmują fontanny pływające interaktywne, muzyczne, konwencjonalne etc.

Wszystkie projekty są projektowane jako kustomizowane, przez co idee właściciela/ zamawiającego i architektów mogą być w pełni uwzględnione. O ile ustalony zostanie wstępny zarys dizajnu fontanny, możemy dostarczyć wyceny kosztu systemu/ sprzętu i kosztu konstrukcji. 

Rysunki są wykonywane w bieżącej wersji oprogramowania Autocad i mogą być przesłane elektronicznie do każdego komputera z podłączeniem do sieci Internet. Projekty są tak opracowane aby lokalni wykonawcy mogli samodzielnie zbudować fontannę i złożyć jej systemy hydrauliczne i mechatroniczne. Wybierane jest najlepsze wyposażenie od dostawców poszczególnych podsystemów, aby zapewnić najlepsze efekty wizualne z przetestowanym osprzętem.

Dział fontann

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 25
65-124 Zielona Góra
60 44 36 23

Serwis fontann

Ul. Głogowska 12,

Zielona Góra- Racula

serwis(małpa)eotech.pl

68 327 55 20

Dział handlowy

M. Curie- Słkodowskiej 25

Zielona Góra

68 451 11 82
784 100 511
handel@eotech.pl

Przetestuj

swój pomysł na fontannę

Nasz specjalny serwis oferuje system animowania obrazu wodnego fontanny, jeśli dysponują Państwo tłem w postaci zdigitalizowanej fotografii lub zdjęcia z aparatu cyfrowego. Nasz specjalny serwis internetowy jest wyposażony w automatyczne studio projektowe dla celów projektowania fontann pływających. Link prześlemy Państwu na zapytanie.

Kontakt.

Dział Handlowy
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 25
65-124 Zielona Góra
68 451 11 82
784 100 511
handel@eotech.pl