Nasza oferta - Eotech Fontanny

Dodano 21.8.2017

Eotech Fontanny jest innowacyjnym liderem na rynku fontann pływających od wielu lat. Jesteśmy przedsiębiorstwem poracującym zespołowo, i jesteśmy zaangażowani w dostarczanie profesjonalnych projektów, profesjonalne wspieranie projektantów w procesach planistycznych, oferujemy usługi projektowe i konsultacje dla projektantów i planistów.

Naszymi atutami są "eko-fontanny"- rozwiązania o wysokiej jakości ekologicznej i dużej energooszczędności. Zaletą dla klientów są konkurencyjne ceny oferowanych rozwiązań o wysokiej jakości, ponadprzeciętna jakość usług i dalekoidąca pomoc techniczna dla naszych klientów połączona z profesjonalnym konsultingiem sztabu doświadczonych profesjonalistów zajmujących się technologiami filtracji wody, pompowymi w ścisłej współpracy ze specjalistami odpowiadającymi za efekt artystyczny oferowanych rozwiązań.

Dążymy do osiągnięcia nieprześcignionego poziomu satysfakcji klientów przez dostarczanie elastycznych, wydajnych i atrakcyjnych kosztowo rozwiązań dla naszych klientów. Naszym celem jest zaskoczyć pozytywnie naszych klientów pracując wraz znimi (na zasadzie ko-dizajnu) aby wypracować bezpieczne, trwałe i ekonomiczne rozwiązania dla ich potrzeb w dziedzinie fontann architektonicznych.

Kontakt.

Dział Handlowy
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 25
65-124 Zielona Góra
68 451 11 82
784 100 511
handel@eotech.pl