Fontanny pływające - informacje dla projektantów

Dodano 21.8.2017

Rysunki są wykonywane w bieżącej wersji oprogramowania Autocad i mogą być przesłane elektronicznie do każdego komputera z podłączeniem do sieci Internet. Możliwości współpracy projektowej obejmują fontanny pływające interaktywne, muzyczne, konwencjonalne etc.

Wszystkie projekty są projektowane jako kustomizowane, przez co idee właściciela/ zamawiającego i architektów mogą być w pełni uwzględnione. O ile ustalony zostanie wstępny zarys dizajnu fontanny, możemy dostarczyć wyceny kosztu systemu/ sprzętu i kosztu konstrukcji.

Projekty są tak opracowane aby lokalni wykonawcy mogli samodzielnie zbudować fontannę i złożyć jej systemy hydrauliczne i mechatroniczne. Wybierane jest najlepsze wyposażenie od dostawców poszczególnych podsystemów, aby zapewnić najlepsze efekty wizualne z przetestowanym osprzętem.

Dodatkowo, nasz specjalny serwis oferuje system animowania obrazu wodnego fontanny, jeśli dysponują Państwo tłem w postaci zdigitalizowanej fotografii lub zdjęcia z aparatu cyfrowego. Nasz specjalny serwis internetowy jest wyposażony w automatyczne studio projektowe dla celów projektowania fontann pływających. Link prześlemy Państwu na zapytanie.

Kontakt.

Dział Handlowy
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 25
65-124 Zielona Góra
68 451 11 82
784 100 511
handel@eotech.pl